KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539153
nr 1553 9153
Lars-Olof Gynning
(1920-2003), Sverige
Oljemålning, Häst. Signerad a tergo, 48x92 cm, yttermått inklusive ram: 58x101 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:42:55
31/7 14:32:14
Lars-Olof Gynning
Läs mer om Lars-Olof Gynning